Aleksej Berezutski: biografija, dosežek

Aleksej Berezutski - znani ruski nogometni branilec. Igralec v reprezentanci. Večkratni zmagovalec prvenstva in Super Bowl v državi.

med vaterpolo in košarke

Aleksei Berezutski je rodil v Moskvi leta 1982. Ima brata dvojčka, ki je starejša od njega za 20 minut. Je tudi profesionalni nogometaš. Zdaj so skupaj v korist kluba CSKA in ruski reprezentanci.

Njihova mama je delal kot računovodja in njegov oče - učitelj športne vzgoje, tako ljubezen do športa so imeli že od otroštva. V osnovni šoli, skupaj z nogometom, ki se ukvarjajo v vaterpolu. Ampak na koncu se je odločil za nogometno šolo "Change". Njihov prvi trener je bil Vladimir Lopatin.

Alex in njegov brat je že stal pred vrstniki visok, disciplino in fine postavo. Pri starosti 15 let, so bili potisnjeni iz najboljših delitev prvenstvo mladinskih šolah. Bratje mislil resno ukvarjati z nogometom, prešli na košarko. Čas šola ekipa "Torpedo-ZIL" povabil svojo bivšo sreče "Avtozavodtsev" Vladimir Kobzev. Kmalu znan trener Boris Ignatiev začel jih pritegnili k iger za prvo ekipo.

prvi nastop v strokovnem športu

V strokovni ekipi Aleksej Berezutski debitiral leta 2000. Bil je star 18 let. V prvi delitvi, je odšla preko "Torpedo-ZIL" v Tomsk v tekmi proti lokalnemu "Tom". Berezutski igral v začetni postavitvijo. Vremenske razmere so bile precej nefutbolnoy - 7 stopinj Celzija. Kot rezultat, igra se je končalo z neodločenim izidom 0: 0. Po porabi še eno tekmo za "Torpedo", Berezutski šel na posojilo Novorossiysk "Chernomorets", gledano v prvih ligah. Elita ruskega nogometnega Aleksej Berezutski je svoj prvi nastop v marcu 2001. Prišel je na klopi na tekmi proti Moskvi "Spartak". Na samem koncu "rdeče-bele" izvlekel zmago 2: 1.

Kmalu se je igra proti "ROSTSELMASH" Berezutski dosegel svoj prvi zadetek v prvih ligah. Njegov natančen strel zgodaj v drugi polovici shranjene "Chernomorets" s porazom (1: 1). Vse skupaj je preživel 14 novorossiytsev tekme.

Glede na rezultate v sezoni, "Chernomorets" končal zadnji in potisnjeni v drugi ligi.

CSKA

V CSKA debitiral maja 2002, Aleksej Berezutski. Biografija športnika v tistem času je bila v celoti povezana z nogometom. Branilec zapustil igrišče na tekmi proti prestolnice "Torpedo". Sprva je bila konkurenca v njegov položaj visok. Berezutski tekmovala Šemberas Evsikova in Dai, ampak na koncu je uspelo osvojiti mesto v začetni postavitvijo.

Že v letu 2003 je igral na vseh tekmah prvenstva od prve minute, najprej osvojil zlato medaljo ruskega prvenstva.

Pri CSKA do zdaj povezan njegov življenjepis. Aleksej Berezutski, čigar fotografija je redno hits strani športnih časopisov, je klub osvojil šest ruskih prvenstva, petkrat postal dobitnik srebrne medalje in dvakrat - bron. 7-krat osvojil pokal države, šestkrat postal lastnik Super Bowl.

V celoti je "vojska" porabil 317 tekme in dosegel 6 golov.

pokal UEFA

V evropskem prostoru tudi uspešno Aleksej Berezutski. Foto branilec vedno pride v poročilih CSKA ujema v Evropi. Najbolj uspešna je bila sezona 2004/2005. CSKA je začela nastopati v Ligi prvakov. V drugi kvalifikacijski krog konico azerbajdžanščina "Neftchi" (0: 0, 2: 0), in tretji - Škotska "Rangers" (2: 1, 1: 1). V skupinskem delu je bil ruski klub v isti skupini z angleško "Chelsea", Portugalsko "Porto" in francoskega "PSG". Po goalless žrebu na Portugalskem in domači zmagi nad Francozi (2: 0) v Berezutski ekipi imeli vse možnosti za nadaljevanje boja.

Položaj se je spremenil dveh porazih z "Chelsea" (0: 2 in 0: 1). Po tem, "CSKA" izgubljene "pristanišče" doma. V zadnjem krogu so imeli zabavo premagal PSG in se zanašajo na to, da so portugalski izgubili točk na tekmi proti Angliji, ki so že zavarovane prvo mesto. CSKA vzdržali - Semak hat-trick, tako da Muscovites zmage v Parizu s 3: 1. Vendar pa je "Port" pobrala zmago iz "Chelsea", 5 minut pred končnim žvižgom. CSKA se je na tretje mesto v skupini, je nadaljeval delovanje v Europa League.

"Vojaki" takoj dani v 1/16 v portugalskem "Benfika" (2: 0, 1: 1) in nato mimo Beograda »Partizan« (1: 1, 2: 0) in francoski "OSER" (4: 0 0: 2).

V polfinalu so Rusi na zabavi vezane z italijansko "Parma", 0: 0, in doma premagali nasprotnika 3: 0. Torej je CSKA pojavil v finalu lizbonske "Sporting". Ko je prvič "CSKA" izgubili z 0: 1. Prelomnica v igro vstopil v 56. minuti, ko Aleksej Berezutski izenačen. Potem Zhirkov in Vagner Ljubezen pripeljal zadevo do konca. Zmaga 3: 1. CSKA Moskva - pokal UEFA.

Ekipa Rusije

Ruska ekipa Berezutski deluje od leta 2003. Na vrhuncu svojega uspeha, je bil leta 2008 na evropskem prvenstvu v Avstriji in Švici.

Ruska ekipa čudežno hit evropskega prvenstva, ko je dosegel evro iz drugega kraja, le po domačem porazu v zadnjem krogu Britanci.

Euro Rusi tekmeci so bili Španci, Švede in Grke. V svojem prvencu tekmi Berezutski ekipa doživela poraz s Španijo z 1: 4. Vendar pa je po zaslugi dveh zmagah nad Grčijo (1: 0) in na Švedskem (2: 0), ki je objavljen v končnici iz drugega kraja.

Izjemna je bila četrt-final igralcev. Račun na začetku drugega polčasa, Pavlyuchenko odprli. 5 minut pred končnim žvižgom, so Nizozemci rešil poraz van Nisterloy. Zmagovalec je bil določen v podaljšku. Torbinski in Arshavin je Rusija v polfinalu.

V boju za dostop do odločilnem krogu Euro Rusi so spet odstopil v Španijo (0: 3), s čimer je dobila bronasto medaljo.

Osebno življenje

Aleksej Berezutski, fotografijo s svojo ženo, ki se redno pojavlja v športnih publikacij, ki jih vezi zakonske zveze, ki so namenjene več kot 10 let. Njegovo izbrali ime je Jamila. Imajo hčerko in sina.