John Isner: biografija tenis

John Isner je eden izmed najbolj znanih teniških igralcev. Ameriški atlet deluje od leta 2007 in je osvojil številne prestižne trofeje. Na enem sodišču, se je srečal z najboljšimi loparjev in jih pogosto izpuščeni iz poslovanja. Njegovo kronanje forehand velja za eno najmočnejših na svetu. Hkrati John neverjetno visoka za rast v športu, za katerega je pridobil vzdevek "Giant".

Ozadje športnik

John Isner je bil rojen leta 1985 v Severni Karolini. Družina je imela še dva brata. Uživam tenis fant začel devet let. Medtem ko njegovi vrstniki igrali baseball ali ameriški nogomet, John premagal žogo v steno vaši garaži.

Po srednji šoli se je vpisal na University of Georgia. Medtem ko še naprej igrati tenis. V prid univerze v nižjih turnirjih. Leta 2003 je prvič sodeluje v veliki prestižnem turnirju. Od časa do časa, v govoru na amaterskih tekmovanjih, osvojil nagrade. Mnogi trenerji ne verjamem v njega, glede na njegovo višino (208 cm), ki niso primerni za tenis.

Zgodnja kariera

Pri dvajsetih letih končno gre v športu. Pridružil Združenje teniških profesionalcev in igranje na mednarodnih turnirjih. V prvi tekmi je igral proti Dick Norman. Igra je bila zelo napeta. John Isner je osvojil tri od prve tekme, toda na koncu izgubili z rezultatom 6: 7.

V istem 2007 športnika izbran na mednarodnem tekmovanju skozi "Challenger" turnir. Ameriški prvo mesto in je v finalu ATP pokala. Potem mladi teniški igralec pritegnil mednarodno medijsko pozornost. On bi šel v zgodovino, ko je postal prvi zmagovalec dveh turnirjev na tej ravni v prvi sezoni. Vendar pa je v finalu se je srečal z Andy Roddick. Nasprotnik je bila zelo težka in uspelo premagati Iznera, premagal ga je na dveh igrah.

Kljub izgubili, je John Isner naredili velik preskok v mednarodni razvrstitvi igralcev.

V samo dveh tednih, se je povzpel na 192nd mestu - ni slabo za začetnika. Šest mesecev kasneje, je debitiral na turnirju posameznic, "United majica navaja Oupen". Vendar v začetni fazi serije izbere svojo najtežjo nasprotnika - Roger Federer. Legendarni teniški mladi Iznera pot s 3: 1.

Tenis: John Isner zmaga novi vrhovi

V februarju, John sodeluje na prestižnem turnirju "Saibel Oupen" v Kaliforniji in gre za četrtfinale. To mu omogoča, da vstopijo v sto najboljših teniških igralcev na svetu. Vendar pa je ta sledi niz neuspehov. V Franciji je bil izločen v prvi igri, nato pa polom v Wimbledonu.

John Isner rehabilitiran v poletnih mesecih. Seznanjene z Mardi Fisch je prvo mesto na ATP trave turnirju.

V naslednjih treh letih, je John pokazala dobre rezultate v posameznih tekmovanjih. On je na najvišjih mestih v skoraj vseh prestižnem turnirju s trdo prevleko. V avgustu 2015 gre v končni, "Atlanta oupen EIR", kjer se je srečal s ciprskim Marcos Baghdatis. John Isner lahka pot, dokončanje dva niza z rezultatom 6: 3.

V istem letu je osvojil rekordnih zase enajsto mesto v mednarodni razvrstitvi. In naslednje leto, povzpel na 54. mesto v ekipi lestvici.