Alexander Sukhorukov - profesionalni plavalec

Alexander Sukhorukov - profesionalni plavalec, ki je v svoji karieri sodeloval na olimpijskih igrah in svetovnih prvenstvih. On je prišel dolgo pot iz neznanega športnika iz Ukhta do športnih zvezd.

Začni športno pot

Alexander Sukhorukov je bil rojen 22. februar 1988 v mestu Ukhta. Če jo vodi od otroštva navajeni mamo. To je zaradi njenega Sukhorukov ljubil toliko vode. Njegova mati je delala z otroki v mestu Ukhta bazen. Od zgodnjega otroštva je deček začel hoditi na športnih klubov in sanjal o prihodnosti postala znana poklicni športnik. Nekega dne se je odločil poskusiti svojo roko na plavanje in sem se začel zanimati za šport.

Njegova prva zmaga v športu, je zmagal v 5 letih. 25-metrski Štafeta mladi Alexander ni bil enak. Po tej zmagi je končno dal gor boja in kopanje. To plavalec študiral z izjemno trener plavanja Fedorov.

V šoli, Alexander študiral dobro. Zahvaljujoč dobrim spominom njim v kratkem času lahko naučili lekcije in usposabljanje. Čez nekaj časa je bil Alexander Sukhorukov najbolj usposobljeni plavalec v njegovi šoli. Njegov talent so opazili mnogi strokovnjaki v tem športu. Vse potekala junior tekmovanja Alexander dobil nagrade.

Športnik ima odlično sprint kreten, da plavajo na kratke razdalje. V 13 letih, je ta obetaven plavalec dobil prvo mesto in postal kandidat za mojstra športa.

Profesionalna kariera

Leta 2004 je Alexander Sukhorukov postal član reprezentance na plavalne ekipe. Po tem dogodku se je začel svojo dolgo in uspešno pot v mednarodnih turnirjih. Ampak Alexander je nekaj časa, da doseže svetovni ravni. Samo v letu 2008, je izvedel, da takšno slavo in ljubezen ventilatorjev. Letos je sodeloval na evropskem prvenstvu. Tam je osvojil srebrno medaljo. In na svetovnem prvenstvu, je osvojil zlati medalji na 4x100 rele dirke.

Sukhorukov je bil pomemben član plavalcev moštva na olimpijskih igrah v Pekingu. V 4x200 rele dirke, je bila naša ekipa blizu tekma za zlato medaljo, vendar je na koncu zgrešil zmago in postal dobitnik srebrne medalje.

Uspeh v mednarodnih tekmovanjih leta 2010

Alexander Sukhorukov leta 2010, nacionalna ekipa osvojila zlato medaljo na evropskem prvenstvu. Naša ekipa na 4x100 metrov rele, je imel 4x200 m prosto brez tekmecev.

Po tem uspehu, Alexander šel na svetovno prvenstvo, ki je potekala v Dubaju. Tudi tu je naša ekipa osvojila zlato medaljo na 4x200 m rele, zanesljivo premagal vse znane tekmovanje. Poleg tega je skupina ruske ekipe postavil svetovni rekord.

Sodelovanje v ruskih tekmovanj, Sukhorukov tri ustanovljen državni rekord in 5-krat prvak notranjega turnirju. Prvenstvo mesta, da je plavalec je zmagal 21-krat.

Osebno življenje

Na osebnem življenju Alexander Sukhorukov ni bilo znano, do leta 2013. Letos, legendarni ruski plavalec srečali z nič manj znanega telovadca Margarita Mamun. Po raziskovanju Margarita Mamun in Alexander Sukhorukov poskusil saj se dlje časa lahko izvede s seboj v odmorih med tekmovanjih. Skupaj so preživeli počitnice in ostati fit. Po treh romana Sukhorukov naredil Mamuna ponujajo na olimpijskem Ball. Margarita Mamun in Alexander Sukhorukov v trenutku, ko je eden izmed najbolj priljubljenih parov v športu. Za razmerja teh priljubljenih športnikov gledati navijače z vsega sveta, in so zelo podpirajo svoje favorite.

športnik nagrade

Pri velikem številu zmag na prestižnih mednarodnih tekmovanjih Alexander Sukhorukov prejel naziv Častni Master of Sports Rusije. Po njenem uspehu na olimpijskih igrah v Pekingu, je športnik prejel red "za storitve do domovine, 2. stopnje." In na koncu univerzijade v Kazanu, Alexander prejeli potrdilo presoje predsednika države. Na tej univerzijade, je osvojil zlato v dveh relejev.

V slavni plavalec zelo razkrivajo biografijo. Alexander Sukhorukov dolgo pot na poti do svetovno slavo. Zdaj je eden izmed najbolj uglednih ruskih plavalcev v zgodovini. Doma, Alexander Sukhorukov je res legenda. Mladi športniki vedno ga dal kot primer.